Tuesday, 17 April 2012

Two hearts/Dwa serca

Jagna was invited for two b-day parties on one day. Normally she would have to make a choice but since both will take place in the same place she did not had to. She will go officially with one girl but she will meet the other friend as well. For that reason I had to prepare two gifts. It is always difficult for me but this time was different.

Jagna spotted in shop two heart-shaped pillows (something little girls love), we have chosen some embellishments and in the evening I made personalized cushions. Well, Jagna started to embellish them bit earlier but finally she decided that fastening brads was too difficult.

photo 4photo 5

I used a pair of my old denims and cut two hearts on which ironed few emblems, added some brads, stitched names and finally fastened these hearts on the pillows with simple running stitch. I really like these cushions and hope that these girls will also like them.

IMG_9223IMG_9227

Jagna jest zaproszona na dwie imprezy urodzinowe jednego dnia. Normalnie powinna wybrać na które przyjęcie pójść, ale jako, że obydwa będą się odbywały w tym samym miejscu to nie było takiej potrzeby. Pójdzie z jedną koleżanką, a drugą tam na pewno spotka. Dlatego też musiałam przygotować dwa prezenty. Nie lubię tego bo nigdy nie wiem co kupić. Tym razem jednak było inaczej bo Jagna w sklepie wypatrzyła poduszki w kształcie serca (czyli to co małe dziewczynki lubią najbardziej). Kupiłyśmy jeszcze parę ozdób i wieczorem przygotowałam spersonalizowane poduszki dla każdej z dziewczynek. Jagna zabrała się do ozdabiania trochę wcześniej, ale szybko uznała, że mocowanie ćwieków jest zbyt trudne.

 IMG_9236IMG_9234

Ze starych dżinsów wycięłam dwa serca na które naprasowałam gotowe aplikacje, wyhaftowałam imiona solenizantek, dodałam parę ćwieków a na koniec przyszyłam te serca do poduszek zwykłą stebnówką. Przyznam szczerze, że mi się te poduszki bardzo podobają i mam nadzieję, że obdarowanym również.

IMG_9218

5 comments:

 1. Prześliczne serduszka, jestem pewna, że solenizantkom też się spodobają!
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 2. Na pewno solenizantki będą zachwycone :)

  ReplyDelete
 3. Świetny pomysł i wykonanie. Takie prezenty, z akcentem na osobę obdarowywaną często stają się upominkiem ulubionym i na lata. Pozdrawiam.

  ReplyDelete
 4. Dzieki!

  Podobaly sie i to bardzo :)

  ReplyDelete

Thanks a lot for your comments!/ Bardzo dziekuje za komentarze!