Wednesday, 15 April 2015

Nailed hearts

IMG_8387IMG_8389IMG_8414IMG_8415

Are you familiar with string art? If not I recommend to check it on Pinterest! I love to see all those beautiful works. Jagna also. Thus inspired by this craft technique we made our Easter cards but it was still not enough.

The coming two weeks Jagna is invited to four birthday parties of her friends. It was a perfect opportunity to make something special for them. Here are her two first pieces. Both made in one afternoon! She did not complained but at the end she admitted that her fingers were numb. But wasn’t it worth it?

IMG_8393IMG_8396

Znacie może tzw. String art? Jeśli nie to polecam poszperanie w Pintereście. Osobiście uwielbiam tą technikę. Jagna również. Zainspirowane tym rodzajem rękodzieła zrobiliśmy, razem z Wojtkiem i Jagną kratki wielkanocne, ale było nam mało. Jako, że Jagna w najbliższych dwóch tygodniach jest zaproszona na cztery imprezy urodzinowe, postanowiłyśmy wypróbować tą technikę. Obie prace powstały w jedno popołudnie. Jagna w ogóle nie narzekała, ale na koniec przyznała, że nie czuje już palców. Chyba było warto, co?

IMG_8408IMG_8410

2 comments:

 1. Pamiętam, że robiliśmy podobne przeplatanki na zajęciach z techniki, ale nigdy nie wpadłabym na to, żeby wykorzystać tą technikę w tak kreatywny sposób. Świetne!
  Chyba sobie takie zrobię :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Zrob koniecznie, to bardzo relaksujace zajecie.

   Delete

Thanks a lot for your comments!/ Bardzo dziekuje za komentarze!