Monday, 1 November 2010

Autumn/Jesień

IMG_2312a

I ♥ autumn for its inherent beauty, colors, scent, smell of burned leaves, delicious mushrooms, pears, walks through the forest cozy evenings, candles and melancholy. Few disadvantages of this season are cold and that I’m usually completely demotivated… Few weeks ago I forced myself to knit a collar for myself but it was taken by Jagna so I will have to make another one for myself again… Would appreciate if you can share how you find your motivation these days.

Warm greetings!

 Untitled-3IMG_2315    

Kocham jesień za jej piękno, kolory, zapach, woń palonych liści, smakowite grzyby, gruszki, spacery po lesie, miłe wieczory, świeczki i malancholie. Z rzeczy, których nie lubię mogę wymienić chłód i brak motywacji. Parę tygodni temu zmotywowałam się do zrobienia dla siebie ‘komina’ (pamiętacie jeszcze kominy z dawnych lat? Takie cos a’la czapka), który miał bardziej służyć jako zamiennik szalika. Niestety dziecko mi go zaanektowało i będę musiała zrobić sobie nowy, tylko jak się do tego zabrać? Może ktoś się ze mną podzieli przepisem na motywacje?

Pozdrawiam ciepło!

Untitled-1IMG_2304

5 comments:

 1. Przepis na motywację;)
  Zapisać się na studia, kurs, albo coś innego, co kończy się egzaminem, oddaniem pracy, bądź jakimkolwiek innym zliczeniem. Poczekać cierpliwe do końca (semestru, kursu, czy do sesji).
  Gwarantowane: sprzątnięty dom, poprane i poprasowane ubrania, nawet te, których udawało się, że ich się nie widzi. Do tego wszelkie robótki zrobione, mnóstwo pomysłów twórczych, wena lata nad głową itd, itp
  Oczywiście nauka leży i kwiczy, praca, projekt, zaliczenie też...
  Sprawdzone, to działa:)
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 2. JM, metode znam bardzo dobrze, przetestowalam na sobie samej. Problem w tym, ze czasu na krusy i inne takie nie mam przez dzieci i prace, choc chcialabym bardzo. Po drugie motywacji brakuje mi w tym momencie a sesja na studiach jest w lutym i czerwcu!!! DZiekuje bardzo za pomysl :)

  ReplyDelete
 3. przepis na motywacje ?? hmm ja postanowilam zrobic mojej niemowlaczce dlugi szalik , ale w trakcie mi sie znudzio, wiec zakonczylam wczesniej i wyszedl komin:) no i w koncu komin jest teraz bardziej cool:)) pozdrawiam
  kaffiarka

  ReplyDelete

Thanks a lot for your comments!/ Bardzo dziekuje za komentarze!