Sunday, 20 December 2015

Christmas fotosession/Bożonarodzeniowa sesja fotograficzna

Usually when a baby is born to a family, parents will take tons of photos of this baby and later of the child. Unfortunately they will not take photos of their entire family. This is exactly what happened to us; we had a lot of photos of children but we hardly have any photos of the entire family. So we decided that once a year we will take a family photo. I strongly encourage you to do the same because it's very nice think to have a photo of the whole family. Of course you can go to the professional photographer and I strongly recommend that, but since I love to take photos, I thought, I can do it myself. These photos we use as Christmas cards and we send them to family and friends, so everyone can track how our kids are growing and how beautifully we are getting older.

Here, I show you pictures from last two years. The picture from this year I will show you shortly before ChristmasKiedy w rodzinie pojawia się dziecko nagle ze zdjęć znika jeden z rodziców. Tak samo było u nas. było to nieco frustrujące bo chcielibyśmy być wszyscy razem na zdjęciach by mieć fajną pamiątkę. Dlatego postanowiliśmy że przynajmniej raz w roku będziemy robić sobie zdjęcia rodzinne. Serdecznie do tego i Was zachęcam. jeżeli macie okazję wybierzcie się do dobrego fotografa. Jako, że ja bardzo lubię zrobić zdjęcia to postanowiłam, że sama się tym zajmę.Dla nas okazją do robienia zdjęć rodzinnych jest zawsze Boże Narodzenie. Dlatego co roku staram się zrobić zdjęcie bożonarodzeniowe, z którego robimy też kartkę świąteczną i wysyłamy do wszystkich znajomych do rodziny. W ten sposób rodzina, która mieszka w Polsce widzi jak rosną na dzieci i jak my się pięknie starzejemy.

Tutaj pokazuje zdjęcia z w poprzednich lat. Tegoroczne pokażę już niedługo przed samymi świętami. Jeśli też robicie sobie kartki, nie krępujcie się prześlijcie mi linka chętnie zobaczę.


1 comment:

  1. Marysiu... jak miło Cię widzieć !
    świetna sprawa z tymi zdjatkami
    pozdrawiam serdecznie

    ReplyDelete

Thanks a lot for your comments!/ Bardzo dziekuje za komentarze!