Wednesday, 23 December 2015

Fox/Lisek

There are sometimes days that you really want to see some good movie. When going to the cinema is not an option and in TV only not really interesting stuff is given then you need to find a film on a DVD. Luckily, I have a colleague with extensive DVD collection so I only need to ask. Kids also learned that he hardly ever says “sorry I do not have that”. To thank him for the entertainment, Wojtek made a sweet little fox from HAMA beads. Why fox? Well, it’s his name!

There are sometimes days that you really want to see some good movie. When going to the cinema is not an option and in TV only not really interesting stuff is given then you need to find a film on a DVD. Luckily, I have a colleague with extensive DVD collection so I only need to ask. Kids also learned that he hardly ever says “sorry I do not have that”. To thank him for the entertainment, Wojtek made a sweet little fox from HAMA beads. Why fox? Well, it’s his name!


Czasem ma się ochotę zobaczyć dobry film a w tv nic ciekawego, natomiast do kina nie można się wybrać. Wtedy nie pozostaje nic innego jak postarać się od DVD. Na szczęście w pracy mam kolegę, który ma tak obszerną kolekcję filmów, że na pytanie czy ten konkrety film ma, prawie nigdy nie odpowiada przecząco. Dzieci też już wiedzą gdzie szukać ratunku. Dlatego Wojtek w podzięce zrobił z koralików do prasowania małego liska. Dlaczego liska? Bo to tak ma na nazwisko ten Pan.


Czasem gdy ma się ochotę zobaczyć dobry film a w tv nic ciekawego, natomiast do kina nie można się wybrać nie pozostaje nic innego jak postarać się od DVD. Na szczęście w pracy mam kolegę, który ma tak obszerną kolekcję filmów, że na pytanie czy ten konkrety film ma, prawie nigdy nie odpowiada przecząco. Dzieci też już wiedzą gdzie szukać ratunku. Dlatego Wojtek w podzięce zrobił z koralików do prasowania małego liska. Dlaczego liska? Bo to tak ma na nazwisko ten Pan. No comments:

Post a Comment

Thanks a lot for your comments!/ Bardzo dziekuje za komentarze!