Monday, 14 September 2009

Pillow/ Poduszka

Once upon a time I made a Valentines Day illustration for Sagitta within our House of Art swap. Recently Jagna has seen a picture of this drawing and she said that it shows her mom and dad :) She liked it a lot. So I’ve printed it on fabric (thank Annax for your fabric!) and made a pillow out of it. I like the effect a lot and so she does.

IMG_4996IMG_4993 IMG_4979IMG_5031 IMG_4989

Dawno, dawno temu zrobiłam walentynkową ilustrację dla Sagitty w ramach wymiany Houseofartowej. Niedawno Jagi zobaczyła zjęcie z tym obrazkiem i stwierdziła, że przedstawia on mamę i tatę. Bardzo jej się ten rysunek spodobał, więc wydrukowałam go na specjalnie przygotowanym materiale, który dostałam od Annax i zrobiłam z tego poduszkę. Efekt bardzo mi się podoba, Jagnie również :)

IMG_5038 copy

Tomorrow we go for vacations to Turkey. See you over two weeks!/ Jutro jedziemy na wakacje do Turcji, do zobaczenia za dwa tygodnie!

8 comments:

 1. Słodka podusia!
  Wspaniałych wakacji życzę.

  ReplyDelete
 2. Podusia urocza - pomysł wspaniały.

  ReplyDelete
 3. Fantastyczny efekt!!!! No i jakie masz znajomości ;p Annax podziwiam od dawna :D Genialana z niej craftka :) A co do wyprawy...życzę udanego wypiczynku :) :) :)

  ReplyDelete
 4. A po powrocie, zapraszam Cię do mojego Ma-kramiku, po odbiór wyróżnienia.
  Pozdrawiam cieplutko :)

  ReplyDelete
 5. Dostałam dzisiaj odrobinę magii i pomyślałam, że się nią z Tobą podzielę, bo Twoje prace są naprawdę magiczne :-)

  ReplyDelete
 6. Wrocilam! Dzieki za mile komentarze i wyroznienia! Nie wiem kiedy uda mi sie nadrobic zaleglosci blogowe bo jestem nieco zakrecona, ale postaram sie jak najszybciej.

  ReplyDelete
 7. Trzymajcie się dzielnie i nie dajcie się muchomorom! :*
  :)

  ReplyDelete
 8. Rewelacyjne są Twoje maleńkie misiaczki..Jestem pod ogromnym wrażeniem. Są tak małe, a tak dopracowane, że brak słów;)

  ReplyDelete

Thanks a lot for your comments!/ Bardzo dziekuje za komentarze!