Sunday, 10 January 2010

Gifts/Prezenty

Christmas time is actually over but I still would like to show you something connected to it. First a wonderful present I got from my father. A “Moscow woman” made by GosiaW. I’ve always dreamed to have one of her sculptures!

IMG_7774Okres bożonarodzieniowy  co prawda już za nami, ale ja mam do pokazania jeszcze parę rzeczy z nim związanych.

Pierwsza to “Moskwiczanka” GosiW, którą dostałam w prezencie od Taty. Zawsze marzyłam o Moskwiczance Gosi i w końcu mam swoją!!!!

 

 

IMG_7769IMG_7770  

ATCs from HoA Christmas exchange. Sad enough, the card from Latarnia morska was lost… The shown cards are from Sagitta, Lula, Kasiorka and Mariko (actually she made 3 of them!). You may try to guess who made which card.

ATCiaki ze świątecznej wymiany HoA. Niestety karta Latarni morskiej zginęła na poczcie… Natomiast od Marikodzi dostałam aż trzy! Karty widoczne na zdjęciu pochodzą od Kasiorki, Marikodzi, Luli i Sagitty (zgadnijcie sami która jest od kogo).

IMG_7779

And last but not the least, a surprise from Orit form Israel, who send me prints of three of her photos as a `The Art Exchange´ gift. She called this series “We are all connected by the same skies”. I love them a lot!

I na koniec niespodzianka od Orit z Izraela. W ramach wymiany `The Art Exchange` przysłała mi trzy swoje zdjęcia zatytułowane `Wszystkich nas łączy to samo niebo`.

IMG_7777

1 comment:

  1. Az mi serce mocniej zabiło na widok tej Moskwiczanki :) bo i ja wzdychałam do niej jakiś czas temu. Prace Gosi sa piękne i tak mnie zainspirowały, ze wybrałam się na warsztaty ceramiczne :)
    Kartki bardzo ładne a niespodzianka z Izraela cudna !

    ReplyDelete

Thanks a lot for your comments!/ Bardzo dziekuje za komentarze!