Thursday, 3 February 2011

Aeroplane/Samolocik

Our boys are away and this week we spend together with Jagna alone at home. Thanks to that we do plenty of ‘girls’ stuff like watching “Barbie and the swans lake” movie in the evening. .. Nevertheless, we miss our guys like a lot! (I wonder whether they miss us?).

Today Jagna has drawn a small plane and she wrote our names in windows. I thought that it would be a great idea to play with this in photoshop and I took her to do that. She was amazed what one can do with a drawing. It was so much fun! 

Dreaming about sunny vacations

Parę ostatnich dni spędziłyśmy z Jagną same w domu bo nasi chłopcy pojechali sobie w siną dal. Dzięki temu mamy dużo czasu na robienie babskich rzeczy takich jak np. oglądanie wieczorem “Barbie i Jezioro łabędzie”… Mimo wszystko tęskni nam się ogromnie za chłopakami (ciekawe czy im za name też?).

Dziś Jagi narysowała mały samolocik , a w okienkach napisała nasze imiona. Podsunęło mi to pomysł by się z nią pobawić w fotoszopie. Mysza była oczarowana możliwościami. Ale miałyśmy zabawe!

9 comments:

 1. Jaki piękny obrazek! I rodzinka urocza! Miło czytać taki posty!

  ReplyDelete
 2. też by mi się taki babski czas przydał.. a nasi siedzą jak przysmoleni w domu

  ReplyDelete
 3. genialne no genialne, ja bym wydrukowala i siup na sciane :)))

  ReplyDelete
 4. Dzieki jm.

  Anonimie (B?) trzeba wygonic do tesciow (jak sie ich ma daleko) ;)

  Filka, taki wlasnie mam zamiar.

  ReplyDelete
 5. No, zabawa musiała być świetna sądząc po efektach :)Uroczy obrazek:)

  ReplyDelete
 6. To musi być fajne tak sobie spędzać czas na babskich przyjemnościach z córcią :) jak opisałaś wasz wieczór to przypomniały mi się moje dziecięce sylwestry "na białej sali" -tradycją było kupowanie sobie nowych piżam na tę okazję :)

  włączam się do dyskusji na temat tła paczłorków - sądzę że i kolorowe i białe są fajne i za kazdym razem użycie przez Ciebie takiego a nie innego było uzasadnione. np. napisy najlepiej chyba wyglądają na białym tle. ale ten paczłork z fioletowym tłem i odwróconymi domkami też świetnie się prezentuje - wygląda to na nockę. a z kolei ten z samowarem jest bardziej "dorosły", nie przeznaczony dla dziecinnego pokoju, dlatego płócienne tło pasuje do niego jak ulał.

  ReplyDelete
 7. u nas podobnie - ja z chorym synem od wczoraj sami, mąż z córką w górach, tak więc mam trochę czasu by poszukać inspiracji :)

  ReplyDelete
 8. och, świetna praca, superowy LO!

  chcę zliftować (mogę?), tylko muszę zdjęcia zgromadzić!

  ReplyDelete
 9. Kornelio, prosze bardzo, liftuj. A jak juz zliftujesz to przeslij linka. Ten obrazek to jest digi skrap.

  ReplyDelete

Thanks a lot for your comments!/ Bardzo dziekuje za komentarze!