Friday, 1 April 2011

Pillow case/Poszewka

Together with some of my crafty friends we decided to organize a swap of pillow cases for the International Woman Day (8 March). Eight made for me a gorgeous “spring rain” pillow case. I made one for Mia. She wanted something in energizing colours but not pink or purple. I have chosen colours of spring as this season gives energy (well, actually, I do not feel very energetic at the begin of the spring but anyway..). Sadly enough, this pillow case was lost in the post and never reached Mia. I still hope but it is already more than four weeks….

IMG_3710

W pewnym bardzo miłym, kobiecym gronie postanowiłyśmy uczcić Dzień Kobiet robiąc dla siebie poszewki na poduszki. Poszewkę dla mnie uszyła sama Eight. Ten wiosenny deszczyk szczególnie sobie Wojtek upodobal. Mój wyrób, czyli poszewka dla Mii przepadł w czeluściach poczty. Cały czas się łudzę, że jeszcze dotrze, ale jaka jest szansa po czterech tygodniach od wysłania????

IMG_3439 IMG_3436 IMG_3420 IMG_3421

10 comments:

 1. przykro zeby taka ladna poszewka przepadla.. ja zawsze wysylam poleconym priorytetowym bo inaczej to ryzyko zbyt duze.. i nie ma jak udowodnic ze sie wyslalo.. piekne poszewki - daj znac jak sie zguba znajdzie :)

  ReplyDelete
 2. No widzisz, ja raz jedyny poskapilam na polecony. Glupia bo poslalam w tej przesylce jeszcze pare innych duperelek.

  ReplyDelete
 3. Kurcze szkoda na prawde poszewki.. ale kto by sie spodziewal.. wyslanie ekonomicznej nie powinno rownac sie z utraceniem paczki;/ ehh coz.. poczta polska..

  ReplyDelete
 4. Ech... poczta... ja juz zawsze poleconym wysylam. Co i tak nie zmienia faktu, ze paczka potrafi nawet i 5 tygodni 'isc'. Sliczne te jabluszka. Miejmy nadzieje, ze sie znajdzie.

  ReplyDelete
 5. Ooo I am loving the cushion! How cute!

  ReplyDelete
 6. Podusia jest urocza. Co do poczty -to lekkie przegięcie :/ Coraz częściej słyszę, że zginęła jakaś przesyłka. Ale jest jeszcze szansa, ostatnio koleżanka opowiadała mi, że przesyłka doszła do adresata po 2 miesiącach (nadmienię, iż wysłana miasto obok).

  ReplyDelete
 7. też niedawno wysłałem ekonomiczną i ślad po niej zaginął.

  ReplyDelete
 8. Może jeszcze dojdzie? Moje kartki z wakacji po 9 miesiącach dotarły:)

  ReplyDelete
 9. Z pocztą bywa różnie.Raz do mnie paczka z Niemiec dotarła szybciej niż z Warszawy .A kiedyś to nawet paczka przeznaczona dla mnie trafiła do kogoś innego ,a mi samo awizo zostało w skrzynce :-(. Tylko dzięki uczciwości tego kogoś dostałam paczkę po 2 tygodniach.

  ReplyDelete
 10. Poszewka prześliczna :)
  A o poczcie lepiej się nie wypowiadam. Z listonoszem walczyłam pół roku, żeby mi listy polecone przynosił do domu a on i tak wrzucał do skrzynki awizo nie sprawdzając czy jestem w domu.

  ReplyDelete

Thanks a lot for your comments!/ Bardzo dziekuje za komentarze!