Tuesday, 7 February 2012

It’s cold/Jest zimno

My HipstaPrint 18 (2)

It’s really cold last days. This morning was –15 centigrade when I was BIKING to work. After few minutes I did not feel my face and fingers. The rest of my was ok. I know that there are places where it is colder but still this days we have lowest temperatures I ever experienced here in the Netherlands. But I DON’T complain! I really love it! The surrounding is fabulous. The sun is shinning all the time and I wish it stay like that bit longer.

My HipstaPrint 1 (2)My HipstaPrint 2 (2)My HipstaPrint 3 (2)

As I mentioned previously, we are alone with Jagna at home. Boys are away for one week and we enjoy our girls time. It is really quality time. We were crafting together, reading books, went to the cinema, did some shopping, went to a restaurant and were watching at home Tim Burtons movies. We both love his films, so we have seen “Coraline”, “Corps Bride and Alice in Wonderland”. I really want to show her “Charlie in the chocolate factory”.

We still have few days and quite some nice plans… But we miss our boys a lot!

My HipstaPrint 14My HipstaPrint 15 (2)

Jest naprawdę zimno. Rano było –15 stopni gdy PEDAŁOWAŁAM do pracy. Wiem, że w Polsce jest zimniej, ale tutaj to prawdziwy rekord zimna odkąd mieszkam w Holandii. Wierzcie mi, po paru minutach jazdy na rowerze nie czułam twarzy i palców, reszta była ok. Ale nie myślcie, że narzekam! Mnie się taka pogoda naprawdę podoba! Cały czas świeci słońce i jest przepięknie!

My HipstaPrint 8 (2)My HipstaPrint 12 (2) 

Jak już wcześniej pisałam nasi chłopcy pojechali do Polski na tydzień a my cieszymy się naszym dziewczyńskim czasem we dwie. Jest naprawdę super! Razem sobie kraftujemy, czytamy książki, byłyśmy w kinie, w restauracji, na zakupach, na sankach a w domu oglądałyśmy filmy Tima Burtona. Obydwie go uwielbiamy. Zobaczyłyśmy Coraline, Rozkładającą się Pannę Młodą i Alicję w krainie czarów. Teraz mam ogromną ochotę pokazać jej Charlie i fabryka czekolady.

 My HipstaPrint 6 (2)

Wciąż mamy parę dni do powrotu chłopaków i całe mnóstwo planów… ale trochę nam się za Wojtkiem i P. tęskni…

My HipstaPrint 19My HipstaPrint 10 (2)

10 comments:

 1. W weekend byłam w Lublinie. Temperatura w dzień - 23 stopnie :) Zima wdzięcznie nam panuje :)

  ReplyDelete
 2. Piękna zima, ale u nas w Polsce chyba zimniej......

  ReplyDelete
  Replies
  1. Napewno zimniej, ale jak na HOlandie to istna arktyka!

   Delete
 3. Och, cudownie Wam, że macie taki fajny babski czas! Nam się na razie zdarzyło z Danusią uszczknąć jedynie kilka godzin tylko dla nas i obydwu nam apetyt zaostrzył się na więcej :)
  Bardzo fajne zdjęcia! To pierwsze wręcz cudowne! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Poczekaj jeszcze ze dwa/trzy lata a potem wyślij chlopaków na jakiś weekend. Taki babski czas z małą córeczką jest cudowny!

   Delete
 4. Replies
  1. No, super sa! Wogole nie trzeba fotoszopa!

   Delete
 5. też uwielbiam Tima, chociaż alicja w krainie czarów mi nie podeszła. Gnijąca panna młoda była super, ale Marysia zobaczcie koniecznie "Dużą rybę"!!!!! Rewelacyjna! Pozdrawiam gorąco Ciocia Ewa.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Duza rybe znamy od dawna, tez mi sie bardzo podoba, ale to nie flim dla Jagny. Wlasnie zamoiwlam Charliego i Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street. Ten ostatni to tez nie dla Jagi :)

   Delete
 6. świetny czas dla Was:) fajne fotki Marysiu

  ReplyDelete

Thanks a lot for your comments!/ Bardzo dziekuje za komentarze!