Tuesday, 29 May 2012

Sweet cushions/Słodkie poduszki

IMG_9607IMG_9612

A friend of mine asked me to make two cushion cases for her baby boy crib. She gave me measurements and say that they can be blue or green. As I love both of these colors I made one with blue and one with green fabrics. Both had stripes of the same fabrics with sweet sheep.

My intention was that they were closed on both sides as shown on the picture but the measures I got appeared not to be very accurate… Well there was a difference of 20 cm of so. But no problem, she will tie them in the way they will look like candies.

IMG_9618IMG_9621

Koleżanka poprosiła mnie o uszycie dwóch pokrowców na poduszki do łóżeczka jej synka. Podała mi wymiary i powiedziała, że chciałaby by poduszki były zielone lub niebieskie. Jako, że obydwa to moje ulubione kolory, zrobiłam jedną poszewkę z niebieskich a drugą z zielonych materiałów. W każdej wykorzystałam również materiał w owieczki doskonale pasujący do pokoju dziecięcego.

Chciałam, żeby te poduszki były z obu stron zamknięte tak jak to pokazałam na zdjęciu. Niestety wymiary podane mi przez samą zainteresowaną okazały się niezbyt dokładne… Różniły się o co najmniej dwadzieścia centymetrów…. Ale nie ma problemu, końce zostaną związane tak, że powstaną dwie poduszki w kształcie cukierków.

IMG_9614IMG_9625

4 comments:

  1. Śliczne, tkaniny po prostu przepiekne!!!

    ReplyDelete
  2. Takie cukierasy to ja rozumiem :D Bardzo fajne :)

    ReplyDelete
  3. Ppieram wypowiedzi wcześniejsze, super tkaninki a pomysł na poduszeczki cukieraski zarąbiaszczy że się tak wyrażę, ja wole małe jaśki i myślę że wiele osób by się skusiło na takie podusie bo są mega wygodne:]

    ReplyDelete

Thanks a lot for your comments!/ Bardzo dziekuje za komentarze!