Friday, 7 September 2012

How to become a fashion designer/ Jak zostać projektantką mody

IMG_1401-2IMG_0338-2

A while ago Jagna has got, for testing, a set of coloring books from Lilla Lou. A great things in which little girls can use their imagination to create beautiful outfits, make-ups etc. Jagna really loves it and her girl friends also do.  If you are going to throw a  party for girls, this is something you really want to have!

IMG_0345-2IMG_0346-2IMG_1402-2IMG_1703IMG_1460-2IMG_1454-2IMG_1403-2IMG_1404-2IMG_1679

Jakiś czas temu Jagna dostała od Lilla Lou książeczki do kolorowania z modelkami. Jagna uwielbia się nimi bawić i nie jest w tym odosobniona bo każda z jej koleżanek, która nas odwiedziła chciała koniecznie też się pobawić. Nawet Wojtek skorzystał bo w zestawie przyszła książeczka ze przesłodkimi stworkami, które nie tylko należało pokolorować, ale i np. dorysować uszy, ogon itp.

IMG_1438-2IMG_1414-2

W środę dzieci miały wspólną imprezę urodzinową, na której było dziewięć dziewczynek. Jedna z nich znała już te książeczki i zapytała o nie. Gdy tylko je przyniosłam od razu prawie wszystkie rzuciły się do kolorowania i spędziły nad tym prawie dwie godziny. Niestety nie mam wielu zdjęć gotowych prac bo dzieci zabrały je do domu. Dzieci przy pracy też nie pokazuję bo nie wiem czy rodzice by się na to zgodzili a nie lubię zdjęć z zamazanymi buziami. Wierzcie mi, że wyglądały uroczo!

IMG_1412-2IMG_1409-2

Mogę z czystym sumieniem polecić te książeczki, zważywszy, że nadchodzi jesień. Na pewno umilą długie jesienne wieczory. Można je kupić w dziele prasy dla dzieci w sieci Empik, RELAY, IMMEDIO, KOLPORTER, RUCH, FRANPRESS, GARAMOND oraz w SMYKU lub sklepie Lillalou http://www.lillalou.pl/sklep/ (polecam również ich stronę internetową!)

IMG_1462-2IMG_1702

7 comments:

 1. no nie dziwie sie ze mialy swietna zabawe, sama bym dorysowala stroje tym babeczkom :D

  ReplyDelete
 2. Ale jaja, Maryś, malowałam do tych laleczek ciuchy na portal :)

  ReplyDelete
 3. My z koleżanką w czasach wczesnej młodości ;) rysowałyśmy same takie i siakie modelki, fajna to była zabawa :)

  ReplyDelete
 4. If your really interested in becoming a fashion designer you should definitely check out http://online-fashion-trendz.blogspot.com

  ReplyDelete

Thanks a lot for your comments!/ Bardzo dziekuje za komentarze!