Friday, 19 September 2014

<3 & bowling

IMG_6002IMG_6113IMG_5990

Last week we celebrated Jagna’s birthday. In fact, we had a one month delay because her b-day is during summer school brake and this is not very handy period for party with (ballet) school friends.

On this party kids were decorating denim hearts I made from leftovers of Jagna’s quilt. I have bought a fabric glue so they did not really had to bother with sewing. The biggest advantage of this glue was that they could embellish their hearts with glitter! And glitter is something little girls love the most! (Note: on some pictures you can still see the glue, but after drying it becomes transparent). I can recommend you this as a party idea. What you should not do is to attach the handle askew (what I did), they hate it!

IMG_6062IMG_6068IMG_6069

Later we went to our local bowling center for a game. It was really fun! Great idea for a party, both for boys and girls. Wojtek was the only boy but he did not mind.

Other party ideas I already blogged about were photobooth and mug painting.

IMG_6061IMG_6090

W zeszłym tygodniu świętowaliśmy urodziny Jagny. Co prawda zaliczyliśmy mały poślizg, bo jej urodziny były miesiąc wcześniej, ale, że wypadają w wakacje to trudno nam zorganizować przyjęcie dla koleżanek ze szkoły (baletowej również).

Na tym przyjęciu dzieci dekorowały dżinsowe serca, które dla nich uszyłam z resztek, które zostały mi po uszyciu narzuty dla Jagny. Kupiłam klej do materiałów, żeby dzieci nie musiały się męczyć z igłą i nicią gdy nie trzeba. Dodatkową, bardzo ważną, zaletą tego kleju jest to, że można za jego pomocą przyklejać brokat; a co jeśli nie brokat małe dziewczynki lubią najbardziej?! Na niektórych zdjęciach widać jeszcze ten klej, ale po wyschnięciu staje się on całkiem przeźroczysty; polecam!

Zdecydowanie polecam taką zabawę na imprezę dla dzieci. O jednym trzeba tylko pamiętać, mianowicie, nigdy nie przyszywajcie zawieszek z boku serca, co ja zrobiłam. Dziewczynkom bardzo to przeszkadzało, trzeba wszyć na środku!

IMG_6083IMG_6084IMG_6098IMG_6100

Później poszliśmy grać w kręgle, co też im się bardzo podobało, zdecydowanie polecam i dla dziewczynek i chłopców. My mieliśmy jednego rodzynka – Wojtka; jemu na szczęście nie przeszkadza taka sytuacja.

Moje inne propozycje na imprezy urodzinowe, o których już wcześniej pisałam to ozdabianie kubków i budka fotograficzna.

IMG_6064IMG_6110

1 comment:

  1. świetny pomysł... z dekoracją serduszek...
    dzieci jednak mają duży talent !
    pozdrawiam Marysiu

    ReplyDelete

Thanks a lot for your comments!/ Bardzo dziekuje za komentarze!