Sunday, 27 December 2015

Advent diary/ Adwentownik

Do you remember when I was showing you our Advent calendar for this year and the plans of making Advent diary (inspired by Kasia)? Well, we did it! Just look at the pictures of some of the pages. I am so happy we did it! Jagna was helping a lot with the pictures. I have extended it to the two Chrismas days as a lot happend on these days. 

Curious why theres is an @ instead of A in the Advent? The answer is simple: there was no A available anymore in Jagnas set of stickers. 

In another post I will show you how I made the folder for this diary


Czy pamiętacie jak pokazywałam wam nasz kalendarz adwentowy na ten rok i jak pisałam o naszych planach stworzenia Adwentownika (zapispirowanego grudniownikami Worqshop)? Wyobraźcie sobie, że udało nam się go zrobić! Jeśli macie ochotę to zapraszam do obejrzenia paru stron. Jestem bardzo zadowolona, że się nam udało! Jagna pomagała bardzo przy wklejaniu zdjęć. W albumie dołączyłam zapiski z obydwu dni Świąt Bożego Narodzenia, bo choć nie jest to już adwent to bardzo wiele się wydarzyło, i szkoda by było nie zapisać tych wspomnień.


Zastanawiacie się dlaczego słowie Adwent jest @ zamiast A? Odpowiedź jest prosta: nie mieliśmy już A w zestawia naklejek.

W innym poście pokażę, jak zrobiłem skoroszyt do tego albumu.4 comments:

  1. jak dla mnie fajnacki... a wiesz, że jeszcze nigdy żadnego albumu nie stworzyłam... marzy mi się drzewo genealogiczne

    ReplyDelete
    Replies
    1. Mnie się też drzewo genealogiczne marzy, ale to wymaga bardzo dużo pracy (zbieranie informacji). Powodzenia!

      Delete

Thanks a lot for your comments!/ Bardzo dziekuje za komentarze!