Tuesday, 18 August 2009

Anouska

9 August was a big day for my very good friend, who gave a birth to her lovely little girl Anouska. She was born exactly 7 years after her brother. Nice birthday gift he’s got, hasn’t he? The birth of Anouska was a perfect occasion to make a very new organizer. Lately, I did not really had inspiration for one and now new project just erupted in my head. And so it is. I am truly satisfied with how it came out and as usual I’m not happy about he picture I’ve took… My other organizers you can find here and here and here and here.

9 sierpnia był bardzo ważnym dniem dla mojej dobrej przyjaciółki, która to w tym dniu urodziła swoją piękną i słodziutką Anouskę (Anuszkę). Dziewczę okazało się być prezentem urodzinowym dla swojego brata, który urodził się dokładnie siedem lat wcześniej. Narodziny Anouski były dla mnie inspiracją do zrobienia nowego przydaśnika. Ostatnimi czasy nie bardzo miałam czas i pomysł na przydaśniki, a teraz projekt sam pojawił się w mojej głowie. Jestem naprawdę zadowolona z tego jak mi się udał, ale jak zwykle nie jestem zadowolona ze zdjęcia… Inne moje przydaśniki można zobaczyć tu i tu i tu i  jeszcze tu.

3831419506_daa85e08db_b

  IMG_4564 IMG_4575 IMG_4579

Click on picture to enlarge/kliknij na zdjecie by je powiekszyc.

9 comments:

 1. ależ jest piękny!szkoda,że nie mam w zamiarze już w zamiarze żadnego porodu ;P chętnie dałabym ci powody do takich natchnień
  jest absolutnie boski
  te kolory!

  ReplyDelete
 2. Cudny i pomysłowy, no i rzeczywiście musiał być okropnie czasochłonny

  ReplyDelete
 3. Cudowny, bardzo pozytywny, kolorowy i wesoły :)
  Tylko pozazdrościć :))

  ReplyDelete
 4. Jest prześliczny, a ten koszyczek na gałązce jaki cudny!!!

  ReplyDelete
 5. hi marysia!
  i found you through flickr!!
  i have also a blog you can take a look, sorry it's in spanish, but there's a translator in the right side of it
  your blog is great, and also your patchwork work
  big kiss from argentina

  ReplyDelete
 6. Dziekuje dziewczyny!

  Thanks a lot for your visit and nice words Vivi!

  ReplyDelete
 7. Genialne te przydaśniki Twoje! Marzę o pidżamowniku, do tego stopnia, że się chyba aż...szyć nauczę, żeby taki zrobić:)Albo w końcu zrobię zakupy na tym Twoim etsy;)

  ReplyDelete
 8. Marysiu pozwoliłam sobie "pożyczyć" Twój pomysł na przydaśnik i uszyłam prezent dla małego dwulatka. Możesz go zobaczyć na moim blogu :)

  ReplyDelete

Thanks a lot for your comments!/ Bardzo dziekuje za komentarze!