Friday, 13 January 2012

Fox/Lis

IMG_8404

So now, thanks to Jaszmurka, we know that Polly is pointing with her hat on Fox Fred sitting in a helicopter and waiting for her to join (you have seen him already in this post). He is getting a bit impatient while she’s explaining Sophie Owl and a family of hedgehogs what they are going to do. Worse is that one of them bond a rope to Polly’s tail which can delay her even more.

I’m very curious where they are going, are you also? Do you have any idea for next element? Leave it in the comments. I feel that we still have some space to feel in and some story to tell.

Remember that this interactive quilt will go to an auction and the money it will bring will go for charity. If you are interested to know something more, read this thread (especially the very first post at the bottom of the page).

IMG_8407

Dzięki niezawodnej Jaszmurce wiemy teraz co Pola pokazuje swoim kapeluszem. Otóż wskazuje czekającego na nią, w zielonym helikopterze, Fredzia Lisa (pokazałam go wcześniej w tym poście). Fredzio trochę się zaczyna niecierpliwić czekając aż Pola wytłumaczy cel ich podróży Stefci Sowie i rodzinie Jeży. Problem w tym, że jeden z jeży przywiązał ogon Poli do czerwonej liny, co może znacznie opóźnić ich wylot.

Jestem bardzo ciekawa dokąd oni się wybierają, a wy? Macie jeszcze jakieś pomysły? Jeśli tak to zostawcie komentarz pod postem. Moim zdaniem mamy jeszcze parę przestrzeni do wypełnienia i historyjkę do dokończenia.

Przypominam, że ta makatka zostanie zlicytowana dla WOŚP. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to zapraszam do tego wątku (szczególnie do pierwszego posta całkiem na dole strony).

IMG_8401a

5 comments:

 1. A Lisowi przydałby się sprzymierzeniec! Wszak Lis zły nie jest i Smoczycy kawał świata chce pokazać... za sprzymierzeńca proponuję pajączka, co to się na nitce od pajęczyny z lewego górnego rogu opuszcza dzierżąc wielkie nożyczki do przecięcia linki jeża :).
  Magda

  ReplyDelete
 2. Coraz ciekawiej się robi:) Nie mam pomysłu, poczekam na dalszy ciąg- chcę mieć niespodziankę ;)

  ReplyDelete
 3. coraz piekniejsza ta makatka!!! :)

  ReplyDelete
 4. Aaa o jeny! Cieszę się, że mogłam pomóc! Gębą mi się cieszy! Przecudny ten lisek ♥

  Dalsza część... Może Fredzio spuszcza drabinę (ładnie by wypełniła przestrzeń- smukłą długą).

  (dumam dalej)

  ReplyDelete
 5. Królik podskakuje pod helikopterem, bo chce załapać się na gapę ;)

  ReplyDelete

Thanks a lot for your comments!/ Bardzo dziekuje za komentarze!